Prekių pristatymas

Užsakytos prekės išsiunčiamos (perduodamos siuntimo tarnybos kurjeriui arba pristatomos į paštomatą išsiuntimui) per 8-10 darbo dienų nuo apmokėjimo gavimo ir užsakymo patvirtinimo klientui. Prekes siunčiame į Omniva, LP Express arba DPD paštomatus. Taip pat galite pasirinkti ir DPD, Omniva, Venipak kurjerio paslaugą.

Ištrauka iš ,,Taisyklės ir sąlygos

9.2. Prekių pristatymas Pirkėjui:

9.2.1. Pirkėjas, užsakymo metu pasirinkęs prekių pristatymo paslaugą, įsipareigoja nurodyti tikslią prekių pristatymo vietą.

9.2.2. Pirkėjas įsipareigoja prekes priimti pats. Tuo atveju, kai jis prekių pats priimti negali, o prekės pristatytos nurodytu adresu ir remiantis kitais Pirkėjo pateiktais duomenimis, Pirkėjas neturi teisės reikšti Pardavėjui pretenzijų dėl prekių pristatymo netinkamam subjektui.

9.2.3. Prekes pristato Pardavėjas arba jo įgaliotas atstovas.

9.3. Siuntos pristatymo į paštomatą arba kurjeriu kaina nurodoma krepšelio formavimo metu.

9.3.1. Užsakytas prekes būtina atsiimti ne vėliau kaip per 5 kalendorines dienas, kai užsakymas jau yra Omniva, LP Express arba DPD paštomate ir gaunamas pranešimas, kad jį galima atsiimti.

9.3.2. Atsiimant prekes, būtina su savimi turėti gautą pranešimą, kuriame nurodomas siuntos saugojimo durų apsaugos kodas.

9.5. Pardavėjas išsiunčia prekes Pirkėjui vadovaudamasis prekių aprašymuose nurodytais terminais. Jei terminas nėra nurodytas, standartinis pristatymo terminas yra 8 – 10 (tarp aštuonių ir dešimties) darbo dienų. Šie terminai yra preliminarūs, be to netaikomi tais atvejais, kai: šalyje paskelbtas karantinas, pandemija, nepaprastoji padėtis. Taip pat terminai gali skirtis kai Pardavėjo sandėlyje nėra reikiamų prekių, o Pirkėjas informuojamas apie jo užsakytų prekių trūkumą. Kartu Pirkėjas sutinka, jog išimtiniais atvejais prekių pateikimas gali vėluoti dėl nenumatytų, nuo Pardavėjo nepriklausančių aplinkybių.

9.6. Visais atvejais Pardavėjas atleidžiamas nuo atsakomybės už prekių pateikimo terminų pažeidimą, jeigu prekės Pirkėjui nėra pateikiamos arba pateikiamos ne laiku dėl Pirkėjo kaltės arba dėl nuo Pirkėjo priklausančių aplinkybių.

9.7. Užsakytos prekės išsiunčiamos (perduodamos siuntimo tarnybos kurjeriui arba pristatomos į paštomatą išsiuntimui) per 8-10 darbo dienų nuo apmokėjimo gavimo ir užsakymo patvirtinimo klientui.

Svetainėje naudojami sausainėliai tinkamam funkcijų atvaizdavimui, bei krepšelio palaikymui. Daugiau informacijos galite rasti privatumo politikoje.